Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Antystresy reklamowe

antystresy reklamoweStres jest nieodłączną częścią naszego życia, ponieważ niestety nikogo z nas nie ominą ani problemy, ani oczekiwania innych osób, którym musimy sprostać. Najlepszym sposobem na stres jest niepoddawanie się mu, jednak by zredukować jego objawy sięgamy po różne sposoby, które pomagają w jego zmniejszaniu. Niektóre ze skutecznych antystresowych sposobów są możliwe do zastosowania dopiero po stresującym dniu – może to być na przykład długa kąpiel lub dawka sportu. Jeśli jednak aktualnie znajdujemy się w stresującej sytuacji i chcemy trochę zredukować napięcie, możemy sięgnąć po gadżety antystresowe, które pomogą nam odzyskać równowagę.

Czym są antrystresy reklamowe?

Antystresy reklamowe to małe przedmioty wykonane z pianki lub gumy, które często przybierają zabawne kształty, np. warzyw i owoców, klocków itp. Przeznaczone są do ściskania, co pozwala na zredukowanie napięcia emocjonalnego i rozładowanie stresu. Dla dorosłych stanowią one świetny sposób na zminimalizowanie zdenerwowania, które może pojawiać się zarówno w sytuacjach zawodowych, jak i w życiu prywatnym, z kolei ze względu na swoje wesołe kształty, reklamowe antystresy stanowią również świetną zabawkę dla dzieci. Są one zupełnie bezpiecznymi zabawkami dla najmłodszych, dzięki jakości wykonania, a także wykorzystanemu do ich produkcji materiałowi.

Uniweralność antystresów reklamowych

Ze względu na to, że tego rodzaju gadżety mają relatywnie dużą powierzchnię, bez problemu można nanieść na nie nadruki reklamowe, dzięki czemu taki gadżet może stać się niestandardowym, pomysłowym nośnikiem reklamowym. Historia gadżetów antystresowych przeznaczonych do ściskania zaczyna się od zwykłych, jednokolorowych piłeczek. Z czasem jednak zaczęto produkować te akcesoria w różnych kształtach, dzięki czemu nie tylko wzbudzają one większe zainteresowanie, ale także nawiązują do różnych branż usługowych, co zwiększyło ich popularność jako nośników reklamy. Spośród licznych kształtów tego rodzaju gadżetów można wymienić chociażby samolot, kask, samochód, a nawet postać lekarza. Widać zatem, że z powodzeniem można sięgnąć po antystresy reklamowe, wykorzystując je do reklamy różnych firm: linii lotniczych, klinik medycznych czy firm budowlanych. Gadżety takie są relatywnie niewielkie, a ze względu na to, że są wykonane z miękkiej pianki, również niewiele ważą. Koszt ich produkcji jest zależny od wielkości składanego zamówienia, a także wielkości i kształtu.

Antystresy także w postaci breloków

antystresy reklamowe ofertaDodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że takie antystresowe gadżety mogą być wykonane w postaci breloczków, dzięki czemu będzie można przypiąć je np. do kluczy. W ten sposób nie tylko nie będziemy musieli martwić się, że przypadkiem je zgubimy, ale dodatkowo będą zawsze z nami, dzięki czemu w stresowej sytuacji będziemy mogli od razu po nie sięgnąć. Stres niektórzy nazywają chorobą cywilizacyjną, ponieważ dotyka każdego z nas. Zamiast go ignorować albo sięgać po tabletki, lepiej zwalczać go mniej inwazyjnymi, a skutecznymi sposobami.

Antystresy reklamowe w ofercie sklepu Gifts24

Dokładamy wszelkich starań aby przygotowana przez nas oferta antystresów była szerokai mogła trafić do jak nawiekszego grona odbiorców. Antystresy z możliwością umieszczenia indywidualnego nadruku można znaleźć w głównej kategorii akcesoria osobiste. W ofercie sklepu znadują się zarówno tradycyjne antystresy jak i te w formie breloków. Niektóre przybierają formę zabawek. Dla przykłądu posiadamy takie jak w kształcie marchewek, piłeczek, klocków, kostek, samochoów, samolotów, uśmiechniętych buziek. Istnieje duży wybór kolorsytyczny oraz urozmaicona forma. Atrakcyjne ceny antystresów zaczynają się już od 0,97 zł. Zapraszamy do przeglądania oferty i udanych zakupów.

Przykładowe produkty:

Antystres samolot

antystres samolot

cena: 3,67 zł netto

Antystres piłka 

antystres piłka

cena: 1,89 zł netto

Antystres jabłko

antystres jabłko

cena: 2,89 zł netto

 Antystres kostka do gry

antystres kostka do gry

cena: 3,50 zł netto

Antystres samochód

antystres samochód

cena: 4,06 zł netto

Antystres brelok owoc

antystres owoc

cena: 2,43 zł netto

Pamiętaj, że gadżety promocyjne to nie tylko odzież reklamowa kubki, smycze czy długopisy. Drobne przedmioty pomagające rozładować stres to także świetne narzędzie promocyjne. Jesli reklamowe breloki cieszą się taką popularnością, dlaczego nie zaproponować breloka w formie antystresu? Do wyboru naprawdę szeroki asortyment: piłka antystresowa, samochody, antystres serce, owoce, samoloty, kostki do gry, klocki, buźki i wiele innych. Reklamowe artykuły nie muszą być sztampowe - pomysłowość również jest doceniana. 

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem