Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Latarki reklamowe

latarki reklamoweMimo, że jesteśmy tak przyzwyczajeni do światła elektrycznego, że uznajemy za oczywistość, czasami zdarzają się takie sytuacje, w których przestaje ono działać i wówczas nie zawsze potrafimy sobie poradzić w ciemnościach. Wystarczy wyobrazić sobie jak trudny może okazać się nocny powrót do domu, kiedy na klatce schodowej przestanie działać światło. Wejść w zupełnych ciemnościach po schodach to jeszcze nic – trafienie kluczem do zamka, by dostać się do mieszkania, to dopiero wyzwanie, kiedy wokół jest całkowicie ciemno. W takich sytuacjach czasami radzimy sobie światłem emitowanym przez ekran telefonu, jednak nie zawsze jest ono pomocne. Chociażby na wypadek takiej sytuacji warto mieć dostęp do latarki.

Wysoka użyteczność latarek reklamowych

Reklamowe gadżety, które produkują dla swojej promocji przedsiębiorstwa z każdej branży obejmują szereg rozmaitych akcesoriów i bardzo często nośnikiem reklamy stają się również latarki. Biorąc pod uwagę to, że na każdej latarce znajdzie się sporo miejsca na naniesienie treści reklamowych jest to świetny pomysł, a warto pamiętać również o tym, że duża różnorodność latarek sprawia, że przydadzą się one każdemu. Najtańsze latarki reklamowe, na które możemy się zdecydować to mini lampki rowerowe LED – koszt ich produkcji, już z nadrukiem, może wynosić zaledwie kilka złotych. Biorąc pod uwagę to, że coraz więcej osób przesiada się na rowery, zwłaszcza w okresie od wiosny do jesieni, produkcja takich reklamowych lampek może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, że rowerzyści mają obowiązek zadbania o odpowiednie oświetlenie w swoim jednośladzie.

Reklamowe latarki wielofunkcyjne, breloki i inne

gadżety reklamowe latarkiInnym, równie tanim rozwiązaniem, są małe latarki z breloczkiem, które można przypiąć do kluczy. Trudno wymyślić sobie lepsze rozwiązanie dla opisanej na początku tekstu kłopotliwej sytuacji, kiedy w ciemnościach trzeba włożyć klucz do zamka... Oczywiście jako latarki reklamowe doskonale sprawdzają się również standardowe, duże latarki. Tego rodzaju latarki z nadrukami produkuje się przede wszystkim dla pracowników, w których pracy latarka jest często używanym przedmiotem. Warto zwrócić uwagę również na latarki, które oprócz dawania światła, posiadają również inne funkcje. Najprostszym rodzajem tego typu latarek są latarki wyposażone w otwieracz butelek. Taka latarka idealnie nadaje się do przypięcia do kluczy. Jeszcze innym rodzajem latarki z dodatkowymi funkcjami będzie latarka połączona z narzędziami, do których oprócz otwieracza do butelek znaleźć można również niewielki scyzoryk, mini nożyczki itp. Warto pamiętać o tym, że nie tylko na latarce możemy zamieścić treści reklamowe. Możemy to zrobić również na etui, w które bardzo często są wyposażone latarki. Dzięki temu zyskamy wyjątkowy produkt. Latarki, na których zamieszczane są reklamy, mogą być zwykłymi latarkami zasilanymi bateriami, ale bardzo często można nabyć również latarki, które są zasilane dynamo, czyli tzw. latarki indukcyjne, które są ładowane ręcznie.

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem