Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Kubki reklamowe z nadrukiem

kubki reklamowe z nadrukiemNie ulega wątpliwości, że zainwestowanie w firmowe gadżety jest doskonałym pomysłem, ponieważ niejednokrotnie już zostało udowodnione, że oznaczone logiem firmy akcesoria, takie jak np. długopis czy notatnik zwiększają naszą wiarygodność i pozytywnie wpływają na budowanie zaufania do przedsiębiorstwa. Jeżeli w naszym biurze mamy okazję spotykać się z klientami, wykorzystajmy to, by wzmocnić swój wizerunek. Biuro zaaranżowane w taki sposób, by jednoznacznie kojarzyło się z naszą firmą to mocna broń w walce o klienta. Wspomogą nas w tym dodatki z firmowymi nadrukami. Warto zainwestować w kubki reklamowe z nadrukiem – mogą z nich pić zarówno pracownicy firmy, jak też możemy w nich podawać klientom kawę czy herbatę. Taka z pozoru drobna rzecz jak kubek reklamowy doskonale buduje i umacnia wizerunek przedsiębiorstwa oraz świetnie wpływa na budowanie świadomości istnienia marki, dlatego też zdecydowanie warto zamówić przynajmniej kilka takich kubków w firmie, która zajmuje się wykonywaniem gadżetów reklamowych.

Ciekawe pomysły na kubki reklamowe i nadruk - czyli jak skuteczniej promować markę

By reklamowe kubki z nadrukiem nie były nudne, warto popracować nad interesującą grafiką, która znajdzie się na kubku, ale również przejrzeć oferowane przez wykonujące nadruki na kubkach firmy wzory i wybrać jakiś ciekawy – nietypowy kształt kubka, ciekawy kształt ucha lub interesująca kolorystyka mogą naprawdę wyróżnić nasz firmowy kubek i sprawić, że stanie się on czymś więcej niż kolejnym kubkiem z nadrukowaną reklamą. Oprócz standardowych ceramicznych kubków, możemy zdecydować się także na kubek, na którym grafika pojawia się dopiero po napełnieniu go ciepłym płynem. Jeśli te pomysły to dla nas wciąż za mało, możemy sięgnąć również po kubki termiczne, które w ostatnim czasie zrobiły się bardzo modne, a bez wątpienia docenią je chociażby nasi pracownicy w służbowych podróżach. Dla każdego można przygotować inną wersję: kubki szklane, ceramiczne, z małym uchem czy dużym, kubki szerokie lub węższe i wysokie - jest sporo kształtów i form, które można dopasować do potrzeb. Ceramika reklamowa należy do gustownych upominkóœ reklamowych a nadruk bezpośredni na powierzchni kubków jest trwały i wysokiej jakości.

Reklamowe kubki z nadrukiem sprawdzą się w wielu sytuacjach: wyposażenie firmy, targi, upominki dla klientów 

kubki reklamoweKubki reklamowe z nadrukiem mogą stanowić nie tylko wyposażenie firmy – możemy wręczać je klientom przy okazji chociażby specjalistycznych targów. Utarło się już, że na tego rodzaju wydarzeniach obecne tam firmy mają ze sobą różnego rodzaju gadżety reklamowe, które są przeznaczone właśnie dla uczestników targów, konferencji itp. W większości te gadżety należą do najtańszych w produkcji, są to zatem długopisy, przypinki, breloczki itp., jednak warto zabrać ze sobą na taką imprezę chociażby kilka kubków reklamowych. Warto pamiętać również o tym, że kubki reklamowe z indywidualnym nadrukiem sprawdzą się jako nośnik reklamy również dlatego, że są użyteczne – o wiele lepiej jest bowiem inwestować w takie gadżety reklamowe, które rzeczywiście będą używane przez posiadające je osoby. Gadżety reklamowe są obecnie czymś zupełnie naturalnym w przedsiębiorstwach z każdej branży, dlatego też warto wdrożyć je również w swojej firmie, tym bardziej że jest to niedrogi produkt a niesie za sobą sporo korzyści. Kubki z nadrukiem naszej firmy możemy pozyskać niewielkim kosztem, dlatego warto zamówić ich od kilku do nawet kilkuset. Największe firmy każdego roku zamawiają kubki ze swoim logiem w tysiącach.

Podsumowując, świat kubków reklamowych jest mocno urozmaicony. Można wybierać sposród takich produktów jak: zestawy kawowe, szklane kubki, filiżanki reklamowe, standardowy kubek z nadrukiem. Dobrą praktyką jest także stosowanie kubków z innymi formami artykułów promocyjnych jak odzież reklamowa, długopisy reklamowe, elektronika reklamowa i wiele innych artykułów z logo firmy.

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem