Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Kalkulatory reklamowe

kalkulatory reklamoweCzęsto potrzebujemy szybko coś przeliczyć, a nawet, jeśli działania są na niewielkich liczbach, lepiej zrobić to na kalkulatorze, by się nie pomylić. Kalkulator jest wręcz obowiązkowym elementem każdego biura, a skoro tak, to warto zaopatrzyć się w taki, który będzie wprost przeznaczony dla naszej firmy. Wiele firm zajmujących się nadrukami i grawerami reklamowymi w swojej ofercie posiada również kalkulatory reklamowe, dlatego też zdecydowanie warto złożyć na nie zamówienie. Przeważnie do wyboru jest sporo rodzajów kalkulatorów, dlatego też z łatwością znajdziemy taki, który najlepiej odpowie naszym potrzebom i z którego będzie nam się wygodnie korzystało. Możemy wybrać najprostszy kalkulator niewielkiej wielkości, na którym z łatwością przeliczymy w krótkim czasie potrzebne wartości.

Różne rodzaje kalkulatorów reklamowych

Oczywiście nawet zupełnie podstawowy kalkulator jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych i w różnym designie, dlatego bez problemu znajdziemy taki, który będzie odpowiadał również naszym gustom estetycznym. Jeśli jesteśmy fanami ekologii, mogą zainteresować nas solarne kalkulatory reklamowe, które są w stanie funkcjonować dzięki promieniom słonecznym i przekazywanym przez nie energii. To doskonały pomysł zwłaszcza dla tych biur, które są mocno nasłonecznione. Jeśli w naszej pracy często przydaje nam się linijka, może warto zainwestować w firmowy kalkulator połączony z linijką? Takie „dwa w jednym” może znacznie ułatwić pracę oraz zredukować ilość przedmiotów znajdujących się na biurku. Podobnym i równie ciekawym rozwiązaniem jest podkładka pod mysz komputerową z wbudowanym kalkulatorem.

Unikatowe budowanie świaomości marki - reklamowy kalkulator

akcesoria kalkulatory reklamoweZwłaszcza dla akcji promocyjnych, świetnym pomysłem może być zamówienie kalkulatorów z puzzlami na tylnej stronie. Oczywiście, jeśli wykonujemy w pracy bardziej skomplikowane działania liczbowe, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy zamówili profesjonalny kalkulator z logiem naszej firmy. Jak widać kalkulatory reklamowe są dostępne w wielu różnych wariantach, z których każdy znajdzie swoich fanów. To bardzo prosty i podstawowy sprzęt, z którego raz na jakiś czas korzysta każdy z nas i bez wątpienia warto go mieć. A skoro tak, to dlaczego by nie umieścić na nim logo naszej firmy? Używany w biurze kalkulator, na którym będzie wygrawerowane logo i nazwa naszej firmy z pewnością dobrze wpłynie na nasz wizerunek w oczach klientów. Warto inwestować w gadżety z nadrukowanym logiem firmy bądź jej nazwą, w tym również kalkulatory reklamowe, ponieważ jest to bardzo prosty sposób na budowanie świadomości marki oraz spójności wizerunku. Warto pamiętać również o tym, że takie proste rzeczy, jak służbowy strój oraz gadżety z logiem firmy, takie jak np. długopisy, kalkulatory i inne akcesoria biurowe, wzbudzą zaufanie wśród spotykających się z nami klientów. Dodatkowo tego rodzaju gadżety bardzo często wykorzystuje się w kontaktach z klientami w charakterze drobnych upominków, co pozwala budować pozytywne relacje.

Reklamowe kalkulatory w ofercie sklepu Gifts24

Tn rodzaj gadżetów reklamwych kierowany jest przede wszystkim do osób pracującychw biurze, np. księgowych, kadrowych, sekretarek, czy sprzedawców w sklepach. Oferta jest bardzo szeroka od małych kalkulatorów, które warto wziąc ze soba do szkoły czy na uczelnię, po bardziej rozbuowane i wygodne pozycje. Ale oprócz standardowych kalkulatorów oferujemy także ciekawe pomysły jak np. kalkulator z linijką, kalkulator zasilany bateria słoneczną, a także z podwójnym zasilaniem, kalkulatory z zegarem, czy ultra płaskie, nowoczesne urzadzenia. Zapraszamy do kategorii kalkulatory reklamowe w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem