Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Torby i plecaki reklamowe

torby i plecaki reklamoweW kwestii gadżetów reklamowych oczywiste powinny być dwie rzeczy. Pierwsza, to taka, że warto inwestować w gadżety, które, w zależności od swojego rodzaju, będą albo używane przez pracowników firmy, albo rozdawane jej klientom. Druga, to taka, że gadżety powinny być użyteczne, a więc powinny to być przedmioty, których posiadająca je osoba na pewno będzie częściej lub rzadziej używać. Ciekawym pomysłem na gadżety są torby i plecaki reklamowe, które z jednej strony mogą być produkowane z myślą o pracownikach firmy, a z drugiej – o jej klientach. Dla pracowników możemy zamówić torby z nadrukiem firmowym, w których mogliby oni nosić dokumenty i akcesoria niezbędne do wykonywania pracy, np. w trakcie spotkań z klientami.  

Nadruk na torbach i plecakach reklamowych - tanio i skutecznie

Wykorzystywanie akcesoriów z nadrukowanym logo firmy zwiększa naszą wiarygodność oraz ma znaczny wpływ na wzrost zaufania ze strony klientów, dlatego też bez wątpienia warto przemyśleć tego rodzaju rozwiązania. Jeśli pracownicy noszą strój służbowy, firmowa torba może być jego dopełnieniem, co doskonale widać na przykładzie firm transportowych, które wdrażają ten pomysł. Oczywiście koszt wyprodukowania toreb i plecaków z firmowym nadrukiem może być wysoki, jednak jeśli chcemy zamówić plecaki i torby reklamowe, które byłyby przeznaczone dla potencjalnych i obecnych klientów, możemy sięgnąć po tańsze rozwiązania, zwłaszcza, że obecnie są one w modzie. Mowa tutaj o bawełnianych torbach, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne i używane przez osoby w każdym wieku, jednym służąc jako torby na zakupy wielokrotnego użytku, a innym zastępując zwykłe torebki. Koszt zamówienia takich toreb z firmowym nadrukiem nie jest szczególnie wysoki, natomiast jeśli nadrukowana na nich grafika będzie pomysłowa i atrakcyjna, nasze torby mogą cieszyć się ogromnym powodzeniem i stać się przedmiotem pożądania.  

Tanie rozwiązanie - plecaki na sznurkach, wygodne torby reklamowe

plecaki reklamowePodobnym pomysłem, niedrogim w wykonaniu, a mogącym cieszyć się dużą popularnością są materiałowe plecaki na sznurkach, które w ciągu ostatnich miesięcy również stały się modne, stanowiąc wygodną alternatywę zarówno dla bawełnianych toreb, jak i zwykłych plecaków. Zamawiając takie plecaki z nadrukiem, za jedną sztukę możemy zapłacić zaledwie kilka złotych, a będą one atrakcyjnym dla wielu osób upominkiem od naszej firmy. Pracownie oferujące plecaki i torby z nadrukami przeważnie posiadają w swojej ofercie duży ich wybór, dzięki czemu możemy złożyć tam zamówienie zarówno na wyższe jakościowo torby przeznaczone dla pracowników, na których będzie umieszczone logo naszej firmy, jak i na niedrogie torby i plecaki materiałowe, na których nadrukiem może być ciekawa grafika nawiązująca do działalności naszego przedsiębiorstwa. Zamawiając jednorazowo sporą ilość tego rodzaju gadżetów firmowych możemy sporo zaoszczędzić, jeżeli firma, w której składamy zamówienie przewiduje rabaty dla większych realizacji. Zwykle obowiązuje zasada, wedle której im większe zamówienie, tym niższe ceny jednostkowe produktów.

Przykładowe torby i plecaki w ofercie sklepu www.gifts24.pl

Plecak z miejscem na laptopa

plecak z miejscem na laptopa

cena: 25,94 zł

Plecak turystyczny

plecak turystyczny

cena: 45,44 zł

Plecak sportowy

plecak sportowy

cena: 24,64 zł

 Torba na laptopa

torba na laptopa

cena: 25,87 zł

 Modna torba na ramię

modna torba na ramię

cena: 9,59 zł

 Torba biodrowa (nerka)

torba biodrowa nerka

cena: 4,10 zł

 Komplet toreb podróżnych

komplet toreb podróżnych

cena: 57,43 zł

Walizka na kółkach

walizka na kołkach

 cena: 194,94 zł

 Plecak TRAMP niebieski

plecak tramp niebieski

cena: 48,68 zł

Rodzaje toreb i plecaków - co znajdziesz w sklepie gifts24?

Plecaki jak i torby reklamowe będą świetnym uzupełnieniem także innych używanych w promocji firmy gadżetów jak: odzież reklamowa, czapki, torby papierowe, koszulki, torby termiczne, teczki na dokumenty czy torby bawełniane. Poza tym plecak lub torba to miejsce, które w sposób uporządkowany pozwoli przechowywac także inne gadżety, z którymi warto akcję połączyć, czyli: długopisy, akcesoria podróżne, tekstylia i inne osobiste rzeczy. 

Oferta toreb i plecaków reklamowych w sklepie www.gifts24.pl jest bardzo duża ponieważ obejmuje tradycyjne plecaki, plecaki sportowe (do biegania, na rower, itp.), plecaki turystyczne, torby podróżne, torby sportowe, torby na dokumenty i laptopa, plecaki na laptopa, walizki i torby na kółkach, worki ze sznurkiem, torby na zakupy i wiele innych. Na każdym z nich można nadrukować logo marki, hasło reklamowe firmy itp. Ta forma reklamowa daje bardzo dobre efekty, jako że staje się świetnym nośnikiem długotrwałej reklamy dla firmy. 

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem