Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Ekologiczne notesy z długopisem

ekologiczny notes z długopisemW chwili obecnej zestawy piśmiennicze w połączeniu z artykułami papierowymi, notesmai, zeszytami, biurowaymi karteczkami samoprzylepnymi są bardzo popularnym narzędziem marketingowym. Firmy chętnie sięgają po nie planując swoje marketingowe akcje. Dzieje się tak za sprawą dużej użyteczności tych artykułów. Jeśli gadżety reklamowe wręcza się osobom pracującym, dzieciom w wieku szkolnym, studentom - upominek zawsze będzie trafiony. 

Dlaczego gadżety ekologiczne?

notes ekologiczny z długopisemEkologia jest dziś bardzo ważna. Świadomość społeczna pod kątem zachowań ekologicznych jest bardzo wysoka. Na porządku dziennym jest segregacja śmieci, wyrzucanie elektrośmieci do specjalnych pojemników, czy wybieranie produktów spozywczych z hodowli ekologicznej lub wybieranie produktów, które pochodza z recyklingu. Konsumenci zwracaja na to uwagę i wola wybierać rozwiązania ekologiczne, nawet jeśli produkt sam w sobie jest droższy niż alternatwne produkty. Dlatego wybierając do swojej kampanii gadżety ekologiczne, trafiamy w gusta i wybory konsumentów. Można wykorzystać to, w celu pokazania konsumentom i kontrahentom, że firmie nie sa obce problemy natury ekologicznej, tworząc pozytywny wizerunek oraz dobre opinie. Wśród ekologicznych gadżetów dominują głównie notesy oraz długopisy produkowane z materiałów wtórnych, pozyskanych z recyklingu. Innymi przykładami są wszelkie produkty, zbudowanye np. z drewna lub szkła zamiast wszechobecnego dziś plastiku i innych tworzyw sztucznych, które zagrażają środowisku naturalnemu. Ekologię zatem trzeba rozpatrywać w dwóch kategoriach:

  1. produklt wytwarzany z surowców wtórnych (ograniczenie produkcji nowych surowców, np. wycinka drzew do wyrobu papieru),
  2. produkt wytwarzany z materiałów przyjaznych środowisku, biodegradowalnych (ograniczenie zanieczyszczenia środowiska).

Przykłady ekologicznych notesów z długopisem

W ofercie naszego sklepu można znaleźć koplety notesów ekologicznych i długopisów. jst to bardzo praktyczne zestaw, który przyda się tak naprawdę każdemu - osobie pracującej, studentowi, uczniowi. Ten typ gadżetu reklamowego można wykorzystać na różne sposoby. Świetnie sprawdzą się podczas kampanii kierowanej do dzieci, młodzieszy i dorosłych. Notesy z długopisami są idealnym akcesorium wręczanym podczas szkoleń, konferencji i biznesowych spotkań. Innymi słowy, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego zanotowania pozyskanej informacji. 

Indywidualne nadruki na notesach i długopisach

eko notes i długopisPosiadany notes i długopis oczywiście nie jest przedmiotem, który posiada sie tylko chwilę. Zwykle tego typu wyposażenie przechowujemy przez dłuższy czas. A jeśli ktoś dla przykładu z notesu stworzy sobie zeszyt z ulubionymi przepisami kulinarnymi? Wówczas taki praktyczny upominek będzie w posiadaniu osoby nawet przez wiele lat. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia reklamy. Budowanie pozytywnych relacji z odbiorcą dzięki wręczeniu czegoś za darmo, to pierwsze zadanie gadżetu reklamowego. Drugim jest ciągłe przypominaie o marce. A tę można nadrukowac np. w formie logo czy nazwy firmy zarówno na notesie jak i na długopisie. Wówczas ekologiczne notesy z długopisem robią się powaznym narzędziem marketingowym, które ma długofalowe działanie. Inwestycja w tego typu produkty będzie z pewnością trafioną. 

Dlatego zachęcamy Państwo do spojrzenia na nasza ofertę pod kategorią Biuro i praca. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. 

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem