Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Parasole reklamowe z nadrukiem

parasolka reklamowa - białaChociaż deszczowe dni przeważnie da się przewidzieć po jednym spojrzeniu na niebo, to jednak w okresie wiosenno-letnim deszcz może zaskoczyć nas nawet w każdym momencie. Niezależnie od tego, czy lekko kropi, czy ulewa wydaje się nie mieć końca, najlepiej jest mieć ze sobą parasol, który uchroni nas przed zmoknięciem. Nawet jeżeli przeważnie poruszamy się samochodem, a w szafie mamy najlepszą kurtkę deszczową, i tak każdy z nas posiada parasolkę i zwykle staramy się zabrać ją ze sobą, wychodząc z domu w dzień zapowiadający się na deszczowy. Z tego powodu reklamowe parasole z nadrukiem to świetny pomysł dla wszystkich, którzy szukają sposobów na reklamę swojej firmy.  

Reklamowy parasol jako forma promocji firmy

Metody reklamowania przedsiębiorstw są obecnie bardzo szerokie i jak najbardziej warto korzystać z tych najnowszych. Okazuje się jednak, że niektóre starsze rozwiązania nie idą do lamusa, ponieważ nadal pod pewnymi względami są skuteczne, dlatego nie warto z nich rezygnować. Tak jest właśnie z gadżetami reklamowymi, które nie są przecież pomysłem nowym, a mimo tego cieszą się niemałą popularnością, zarówno wśród przedsiębiorców, którzy je produkują, jak i wśród klientów, którzy je otrzymują.

Tani i skuteczny sposób promowania firmy i budowania wizerunku

parasol reklamowy z nadrukiem Zamawiane hurtowo reklamowe parasole z nadrukiem nie będą dla firmy specjalnie dużym wydatkiem, a ze względu na swoją funkcjonalność stanowią trwały nośnik reklamowy. Klient lub potencjalny klient firmy, otrzymujący taką parasolkę będzie zadowolony z otrzymania za darmo przedmiotu, który w innym wypadku musiałby kupić – wszyscy korzystamy z parasolek i w naszym klimacie są one zdecydowanie niezbędne. W przeciwieństwie do ulotek reklamowych, parasole reklamowe z nadrukiem zostaną przez klienta docenione – będzie to upominek użyteczny: obdarowany klient na pewno skorzysta z niego w przyszłości. Warto pamiętać przy tym również o prostej zasadzie, zgodnie z którą wręczając klientowi taki przydatny gadżet, zbudujemy dobre skojarzenia związane z naszą marką.   

Oferuj swoim klientom parasole reklamowe z indywidualnym nadrukiem

Lubimy dostawać prezenty, dlatego też otrzymując od firmy taki drobny upominek, z pewnością będzie to wiązało się dla nas z miłymi odczuciami względem darczyńcy, a dodatkowo każde użycie otrzymanego przedmiotu będzie nam przypominało o osobie czy firmie, od której go otrzymaliśmy. Ze względu na sposób, w jaki wykorzystujemy parasole tego typu, warto zwrócić również uwagę na to, że poprzez taki prosty gadżet możemy budować świadomość istnienia naszej firmy w społeczeństwie. Nie przychodzi to oczywiście łatwo, jednak charakterystyczne logo czy interesujący nadruk mogą zapaść komuś w pamięć, a czasami nawet wzbudzić większe zainteresowanie. Gadżety reklamowe z nadrukami firmowymi, takie jak parasolki, kubki, długopisy i wiele innych, mogą być z powodzeniem rozdawane klientom w trakcie ich wizyt w siedzibie firmy, ale również na różnego rodzaju targach i konferencjach. Mogą również stanowić nagrodę lub jej część w konkursach organizowanych za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przykładowe parasole reklamowe w ofercie gifts24.pl

Parasol LASCAR czarny

parasol lascar czarny

cena: 23,99 zł

Parasol DUO czarno - srebrny

parasol DUO czarno srebrny

cena: 18,68 zł

 Parasol EVITA 16 panelowy

parasol evita 16

cena: 31,43 zł

Parasol SUNNY biały

parasol sunny biały

cena: 14,40 zł

Parasol transparentny SKY

parasol transparentny sky 

cena: 15,67 zł

Luksusowy parasol z filtrem UV

parasol uv

cena: 21,13 zł

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o parasolach reklamowych?

Cechą parasoli reklamowych jest to, że jest to bardzo różnorodna grupa produktów. Można dzięki temu zaskoczyć swoich klientów lub pracowników firmy. Dla przykładu wśród asortymentu opferowanego przez sklep gifts24.pl można znaleźć parasole reklamowe automatyczne, parasole transparentne, parasole z filtrem UV, parasole sztormowe, eleganckie - pasujące do stroju wizytowego, klasyczne parasole z drewnianą rączką, składane, dwukolorowe, dziecięce, odwrotnie otwierane i wiele innych. 

Możliwość naniesienia nadruku na każdym z nich daje dodatkowe możliwości promocji swojej firmy. Wraz z innymi gadżetami jak długopisy, torby, smycze, breloki, odzież reklamowa jak i inne gadżety i akcesoria - parasole wpiszą się w kompleksową kampanię marketingową, i będą skutecznym narzędziem promocji firmy. 

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem