Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Gadżety samochodowe

gadżety samochodoweMimo, że z pozoru wydaje się, że jedyne czego potrzeba nam do jazdy samochodowej to wypoczęty organizm i pełny bak, tak naprawdę w mniejszym lub większym stopniu potrzebujemy wielu akcesoriów, dzięki którym nie tyle jazda samochodem jest możliwa, ale jest po prostu wygodniejsza i przyjemniejsza. Gadżety samochodowe mogą zwiększać nasz komfort w trakcie podróży, zaspokajać nasze potrzeby, dawać rozrywkę lub zapewniać bezpieczeństwo. Niektóre z takich akcesoriów są istotne przede wszystkim dla kierowcy, z kolei inne docenią pasażerowie. Gry przeznaczone do rozgrywania w samochodzie do niczego nie przydadzą się kierującemu pojazdem, który musi być skupiony przede wszystkim na drodze i jeździe, ale z pewnością zapewnią one rozrywkę i uprzyjemnią podróż najmłodszym pasażerom, dla których jazda często bywa nużąca.

Poduszka samochodowa jako gadżet reklamowy

Ci z pasażerów, którzy zamierzają poświęcić podróż samochodem na relaks i odpoczynek, bez wątpienia docenią poduszkę samochodową, dzięki której będą mogli uciąć sobie wygodną drzemkę, bez bólu karku. Poduszka podróżna, z której po użyciu można spuścić powietrze i złożyć w niewielką kostkę jest o tyle wygodna, że można z łatwością przechowywać ją w samochodzie, dzięki czemu nigdy nie zapomnimy zabrać jej w podróż.

Niezbędne akcesoria i gadżety samochodowe dla kierowcy

gadżety reklamowe do samochoduzmieniają się wraz z porami roku. Na zimowe miesiące niezbędna będzie bowiem zmiotka i skrobaczka do szyb, dzięki którym szybko uda się odśnieżyć samochód i przygotować go do jazdy. Latem każdy kierowca doceni matę na szybę samochodu, dzięki wnętrze auta nagrzeje się w mniejszym stopniu, nawet jeśli samochód będzie stał w pełnym słońcu. W czasach, w których namiętnie używamy smartfonów i tabletów, niezastąpionym akcesorium będzie również ładowarka samochodowa USB – dzięki temu, że możemy nabyć ładowarkę nawet z dwoma lub trzema portami, w czasie podróży naładujemy nie tylko telefon nasz, ale także współpasażera. Dla bezpieczeństwa warto jest mieć również takie reklamowe gadżety samochodowe, jak kamizelka odblaskowa, apteczka, koc gaśniczy czy młotek bezpieczeństwa. Nie zajmują one wiele miejsca, a mogą okazać się bardzo cenne w awaryjnych sytuacjach, których oczywiście nikomu nie życzymy. Posiadanie apteczki w samochodach nie jest już wymagane prawem, jednak zawsze może się ona przydać – wymagające podstawowej dezynfekcji i opatrzenia ranki, mogą przytrafić się nam w trakcie podróży, a nie zawsze będziemy mieli możliwość znalezienia szybko otwartej apteki. Dlatego też, pomimo braku prawnego obowiązku posiadania w samochodzie apteczki, wiele kierowców wciąż wozi ją ze sobą na wszelki wypadek.

Inne przykłady gadżetów samochodowych

Popularne w ostatnim czasie gadżety samochodowe to także flagi, po które chętnie sięgamy zwłaszcza przy okazji świąt narodowych lub rozgrywek sportowych na międzynarodowym poziomie, w których bierze udział Polska. Ostatnio popularne stają się naklejki, które przyklejamy z tyłu samochodu lub umieszczamy na szybach za pomocą przyssawek.

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem