Do kasy

Mój koszyk:

Wartość zamówienia:

0,00 zł

Ilość produktów:

0 produktów

Czapki reklamowe z nadrukiem

czapki reklamowe z nadrukiemRóżnego rodzaju gadżety reklamowe cieszą się niesłabnącą popularnością już od kilku lat i obejmują bardzo szeroki repertuar akcesoriów, które bez wątpienia okażą się przydatne zarówno w biurze, jak i w podróży. Jako nośnik reklamy możemy zamówić nawet czapki reklamowe z nadrukiem, którym może być nazwa naszej firmy, jej logo lub też hasło reklamowe. Nakrycia głowy z nadrukami reklamowymi są często zamawiane dla pracowników firmy, jeżeli wykonywana przez nich praca wymaga nakrycia głowy lub po prostu może się ono okazać w niej przydatne. Oczywiście można wykorzystać je również w zupełnie inny sposób, jako element zupełnie reklamowy. Najczęściej zamawiane są czapki z daszkiem, tak zwane bejsbolówki. Tego rodzaju czapki najlepiej sprawdzają się w okresie wiosenno-letnim, ponieważ jednocześnie chronią naszą głowę przed promieniami słońca, jak również ograniczają ich dostęp do naszych oczu, dzięki czemu słońce nas nie razi. Czapki z daszkiem przydadzą się różnym wycieczkom, których nie brakuje w okresie letnim. Koszt wyprodukowania jednej czapki z nadrukiem reklamowym wynosi zaledwie kilka złotych, dlatego możemy zasponsorować takie nakrycia głowy np. dla wycieczki dzieci ze szkoły znajdującej się w pobliżu naszej firmy. Biorąc pod uwagę to, że czapki reklamowe z nadrukiem mogą być wykonane z odblaskowej tkaniny, zwiększającej bezpieczeństwo, będzie to bez wątpienia trafiony pomysł.

Reklamowe czapki kibica

Do tej pory w tym artykule skupiliśmy się na zwykłych czapkach, które można nosić na co dzień. Warto jednak pamiętać również o wyjątkowych nakryciach głowy, po które sięgamy tylko na specjalne okazje. Mowa tutaj o różnego rodzaju czapkach kibica, które chętnie wyciągamy z szaf wybierając się na ważne dla reprezentacji naszego kraju mecze, nawet jeśli będziemy tylko oglądać je w większym gronie w telewizji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na takie czapki kibica również nanieść nadruki reklamowe. Niektóre firmy, które sponsorują duże imprezy, takie jak na przykład festiwale muzyczne, decydują się również na produkcję nakryć głowy dla uczestników tych wydarzeń. Takie reklamowe czapki z nadrukiem również cieszą się ogromną popularnością.

Czapki reklamowe są uniwersalnym gadżetem promocyjnym

czapki reklamoweWidać zatem, że gadżety reklamowe, takie jak omawiane tutaj czapki, mogą mieć wiele twarzy. Z jednej strony mogą być elementem stroju służbowego pracowników, stanowiąc jego dopełnienie w porach roku wymagających nakrycia głowy. Z drugiej strony możemy takie czapki podarować wybranej grupie z naszego najbliższego otoczenia, która np. wybiera się na zorganizowany wyjazd i czapki będą stanowić dla nich element pamiątkowy po nim. Oprócz tego z reklamowymi czapkami z naszym nadrukiem możemy także wpisać się w bieżące wydarzenia, jakimi bez wątpienia są najważniejsze międzynarodowe rozgrywki sportowe, na czele z piłkarskim Euro. Reklamowa czapka może być doskonałym elementem budowania świadomości naszej marki, co w konsekwencji przysporzy nam nowych klientów.

Śledź przesyłkę

Zaufali nam

parasole reklamowe z nadrukiem | teczki i aktówki konferencyjne z nadrukiem | torby i plecaki reklamowe | eko gadżety reklamowe | gadżety dla dzieci | gadżety samochodowe | antystresy reklamowe | gadżety reklamowe z nadrukiem | łamigłówki reklamowe | kubki reklamowe z nadrukiem | kalkulatory reklamowe | czapki reklamowe z nadrukiem | latarki reklamowe | etui na wizytówki z nadrukiem | ekologiczne notesy z długopisem